O Nas

Nasz plac jest usytuowany niedaleko Parku Furgoła przy głównej drodze . Teren jest utwardzony ,w połowie wyłożony kostką betonową .Przeznaczony jest dla kilku samochodow kempingowych.

Jest możliwość podłączenia do prądu, telewizji satelitarnej , DVB-T , internetu Wi-Fi ,,uzupełnienia wody pitnej ,zrzutu wody brudnej oraz wypróżnienia zbiornika z ubikacji.W sytuacji awaryjnej jest możliwość naprawy pojazdu.
Posiadamy rownież salę na max.30 osób w której można zorganizować przyjęcie towarzyskie .Szczegóły na stronie internetowej : www.balanga.ugu.pl . Wynajmujący salę korzystają z kamperplacu za darmo.

Dla gości szczególnie wrażliwych na prywatność i bezpieczeństwo mamy jedno stanowisko parkingowe ( VIP ) ogrodzone i zamykane , bezposrednio przy wejsciu do lokalu, z dostępem do prądu . Na naszym terenie jest rownież zielona oaza i możliwość grilowania .Wszelkie pytania związane z postojem ,podlączeniem do prądu , TV  , wody,zrzutem nieczystości ,hasłem do Wi-Fi , proszę kierować do gospodarza.
Za korzystanie z placu nie pobieramy opłat, jest to sezon promocyjny.  Korzystanie z mediów  wyceniamy na 35 zl na dobę ,,,kto  tylko nocuje ,to media wynoszą 20 zł .W przypadku braku gospodarza można należność wrzucić w kopercie do skrzynki na listy wpisujac nr.rejestracyjny kampera i datę pobytu . Plac jest oświetlony i nadzorowany.Dostęp do placu przez 24 godziny . W okresie od listopada  do marca nie działa stacja wod-kan . ze względu na możliwość zamarznięcia.