Opis kamperplacu – info

Nasz plac jest usytuowany niedaleko Parku Furgoła przy głównej drodze . Teren jest utwardzony ,w połowie wyłożony kostką betonową .Przeznaczony jest dla kilku samochodow kempingowych.

Jest możliwość podłączenia do prądu, telewizji satelitarnej ( Astra 1 , Hotbird ) , DVB-T , internetu Wi-Fi ,,uzupełnienia wody pitnej ,zrzutu wody brudnej oraz wypróżnienia zbiornika z ubikacji.           W razie problemow technicznych pojazdu  jest możliwość naprawy .
Posiadamy rownież salę na ok.20 osób z większymi odstępami, w której można zorganizować przyjęcie towarzyskie .Szczegóły na stronie internetowej : www.balanga.ugu.pl . Wynajmujący salę korzystają z kamperplacu za darmo.

Dla gości szczególnie wrażliwych na prywatność i bezpieczeństwo mamy jedno stanowisko parkingowe    ( VIP ) ogrodzone i zamykane , bezpośrednio przy wejściu do lokalu, z dostępem do prądu .                       Za parkingiem znajduje się altanka w której można się zrelaksować .
Za samo parkowanie  nie pobieramy opłat .  Korzystanie z mediów  wyceniamy na 35 zl na dobę ,,,kto  tylko nocuje ,to media wynoszą 20 zł .Na tablicy informacyjnej są najważniejsze informacje ,dzięki którym Państwo bez osobistej obsługi gospodarza mogą korzystać z kamperplacu.

W razie problemów  związanych z postojem,,, podłączeniem do prądu ,podłączenien do anten  TV  ,poboru wody,zrzutem nieczystości ,hasłem do Wi-Fi   proszę o kontakt z  gospodarzem.

Należność za media proszę wrzucić w kopercie do skrzynki na listy  „OFFICE ”  wpisujac nr.rejestracyjny kampera i datę pobytu . Plac jest oświetlony i nadzorowany.Dostęp do placu przez 24 godziny .

                W okresie od listopada  do marca nie działa stacja wod-kan . ze względu na możliwość zamarznięcia.