Plan dojazdu

Od strony Rybnika

Drogą 925 na Orzesze .W Stanowicach na rondzie skręcić na lewo kierunek Leszczyny -Czerwionka . W Czerwionce na rondzie prosto ul. Furgoła kierunek Dębieńsko – Zabrze.
Za przejazdem kolejowym prosto aż do Parku im.Furgoła (gdzie kiedyś stała restauracji „Parkowa” ,obecnie już wyburzona). Za Tym objektem jakieś 200m po prawej stronie widoczny jest nasz lokal i kamperplac

Od strony Mikołowa

Drogą 81 ( E 16) kierunek Żory .W Zawiści obok stacji benzynowej na światłach skręcić
w prawo na drogę 926 na Orzesze. W Orzeszu na rondzie w lewo na drogę 925 kierunek Rybnik .W Bełku obok baru „Mat ” skrecic w prawo na Czerwionkę. W Czerwionce na rondzie w prawo na ul. Furgoła kierunek Dębieńsko-Zabrze .Prosto.. ok. 0,4km …przejazd kolejowy …następnie Park Furgoła i ok. 200m dalej, znajduje się  po prawej stronie nasz lokal i kamperplac .
Dla znających dobrze teren ,bliżej jest z Mikołowa przez Bujaków , Ornontowice , Dębieńsko

Autostrada Bursztynowa A1

Zjazd Orzesze , Czerwionka – Leszczyny

dzielnica Dębieńsko

na rondzie w lewo kierunek Czerwionka ,  główną drogą która za kilkaset metrów znów skręca w lewo na skrzyżowaniu. Po drodze stacja paliw ” A 1 ” ,następnie stacja diagnostyczna .Do kamperplacu jakieś 800m , zaraz za ul.Leśną po lewej stronie.

Można rownież zjechać z A1 w Stanowicach , zjazd Rybnik ,Ruda Slaska droga nr.925 , kierunek Rybnik , na rondzie obok stacji paliw Orlen ,w prawo kierunek Czerwionka .Trzeba przejechać przez miasto . W Czerwionce na rondzie prosto kierunek Zabrze ,ok.1,1 km

Koordynaty :

N   50.155166

E   18.688228

Mapa