Opis kamperplacu – info

Nasz plac jest usytuowany niedaleko Parku Furgoła przy głównej drodze. Teren jest utwardzony ,w połowie wyłożony kostką betonową. Przeznaczony jest dla kilku samochodow kempingowych.

Jest możliwość podłączenia do prądu, telewizji satelitarnej ( Astra 1 , Hotbird ) , DVB-T , internetu Wi-Fi ,,uzupełnienia wody pitnej ,zrzutu wody brudnej oraz wypróżnienia zbiornika z ubikacji.   W razie problemów technicznych pojazdu  jest możliwość naprawy .
Posiadamy również salę na ok. 30 osób , w której można zorganizować przyjęcie towarzyskie .Szczegóły na stronie internetowej : www.balanga.ugu.pl . Wynajmujący salę korzystają z kamperplacu za darmo.

        Za parkingiem znajduje się altanka w której można się zrelaksować .
Za samo parkowanie  nie pobieramy opłat .  Korzystanie z mediów  wyceniamy na 40 zl na dobę ,,,kto  tylko nocuje ,to media wynoszą 25 zł .Na tablicy informacyjnej są najważniejsze informacje ,dzięki którym Państwo bez osobistej obsługi gospodarza mogą korzystać z kamperplacu.

W razie problemów  związanych z postojem, podłączeniem do prądu, podłączenien do anten  TV  ,poboru wody,zrzutem nieczystości ,            hasłem do Wi-Fi ,  proszę o kontakt z  gospodarzem.

Należność za media proszę wrzucić w kopercie do skrzynki na listy  „OFFICE ”  wpisujac nr.rejestracyjny kampera i datę pobytu . Plac jest oświetlony i nadzorowany.Dostęp do placu przez 24 godziny .

Zlewanie szarej wody z kampera do kratki deszczowej na środku parkingu jest zabronione .Do tego celu jest kratka przykryta małą okrągłą pokrywą z napisem

                    „Brudna woda”

NIE   PRZYJMUJEMY   BUSóW  I  VANóW  BEZ WłASNEJ   TOALETY   NA  NOCLEG !!!

Z przykrością informujemy że obiekt nasz został wystawiony na sprzedaż a nowy właściciel nie będzie kontynuował działalności kamperplacu .Oficjalnie kończymy przyjmowanie kamperów z dniem 30 .10.2023